Úvod > Informace o obci > Aktuality a pořádané akce > Správa a evidence hřbitova - aktuální informace

Správa a evidence hřbitova - aktuální informace

Vzhledem k momentální mimořádné situaci, Vás chceme informovat, že stále fungujeme.

Informace k platbám za hrobová místa:

Platby za hrobová místa zaplaťte převodem na účet obce Dalovice

číslo účtu:         156 20 341 / 0100

do poznámky uveďte „Hrob, Příjmení nájemce, číslo hrobu“, např. "Hrob, Novák, U-1-1-U"

Smlouvy na hrobová místa:

Současně s platbou je nutné podepsat novou smlouvu!!! Tento krok učiníme, až bude situace klidnější a bude umožněný pohyb na veřejnosti a s tím Vás žádám, abyste zavolali na evidenci hřbitova (pí. Vrbová) tel. 724 195 475, kde si domluvíte schůzku.

Pohřbívání:

Pohřbívání za současného stavu je povolené, ale jen za bezpečnostních podmínek (nutnost zakrytí obličeje, doporučené odstupy lidí od sebe 2 m).

Pokud chcete s pohřbením zesnulých počkat, můžeme Vám nabídnout uložení urny v naší márnici za poplatek 50,- Kč/ za měsíc (vyřizuje správce hřbitova).

Kolumbární schránky:

Pokud nechcete čekat na vyrobení pomníku a chtěli byste své zemřelé uložit hned, můžeme nabídnout uložení uren do kolumbárních schránek, cena je 200,- Kč na rok (většinou smlouvu vyhotovujeme na 10 let, pak by částka činila 2.000,- Kč).

Veškeré ostatní informace:

Vám poskytneme na telefonních číslech uvedených níže. Na Obecním úřadu v Dalovicích během mimořádných opatření nejsme osobně přítomní.

Andrea Vrbová

– evidence hřbitova, tel. 724 195 475, andrea.8@seznam.cz

Alena Scheerbaumová

– správce hřbitova, tel. 777 239 752

Neváhejte se zeptat, jsme tu pro vás.

Volejte pondělí – pátek, mezi 9.00 – 17.00 hod.