Úvod > Realizované projekty > Poskytnuté dotace z rozpočtu Karlovarského kraje v roce 2020

Poskytnuté dotace z rozpočtu Karlovarského kraje v roce 2020

logo Živý kraj

Program pro poskytování dotací na podporu rozvoje cyklistické infrastruktury v Karlovarském kraji

Název projektu:   PD - Cyklostezka u Vitického potoka, Dalovice

Zpracování projektové dokumentace na část cyklostezky u Vitického potoka v Dalovicích propojující Průběžnou ulici se Sadovskou.

Výše podpory: 51 000,- Kč

Program pro poskytování dotací na podporu aktivit v oblasti prevence kriminality

Podpora aktivit v oblasti prevence kriminalit

Název projektu:  Vzdělávací přednášky pro děti a mládež

Zorganizování cyklu přednášek pro žáky místní základní školy a studenty místní střední školy.

Obec Dalovice bude jako zřizovatel ZŠ podporovat vzdělávání dětí v oblasti nových hrozeb a trendů, dále pak řešit problematiku šikany. V rámci spolupráce s místní SŠ, chce účinně předcházet možnému vandalismu či vzniku závislostí studentů. Z podpory byl spolufinancován dataprojektor a promítací plátno trvale umístěné do sálu Společenského objektu v Dalovicích.

Výše podpory: 35 000,- Kč

Program pro poskytování dotací na podporu jednotek sborů dobrovolných hasičů obcí Karlovarského kraje

Název projektu: Pořízení přenosné řetězové pily

Pořízení výkonnější motorové řetězové pily do výbavy jednotky SDH Dalovice vyhovující vyhlášce č. 69/2014 Sb., o technických podmínkách VPPO, k zajištění akceschopnosti jednotky jako náhrady za dosluhující pilu.

Výše podpory: 20 000,- Kč